Marienbāde

Putnu gaļas eksperts

Seko mums

Jaunums


Par Mums

Kas ir Marienbāde?

“MARIENBĀDE” ir īpaši Latvijas tirgum radīts zīmols, specializējas putnu gaļas segmentā, kas iekļauj (vistas, tītara, pīles, zoss, truša) svaigu gaļu, gan dažāda veida izstrādājumus (desas, marinādes, kūpinājumus, žāvējumus, delikateses), kā arī svaigas vistu olas.

Uzņēmums piedāvā augstvērtīgu un svaigu produkciju no rūpīgi atlasītiem ražotājiem Eiropā. “MARIENBĀDE” produkciju jau atzinīgi novērtējuši un iecienījuši pašmāju vadošie veikalu tīkli.

Mūsu produkcijas pamatnoteikumi ir:

Viegls – tādēļ mēs gatavojam tikai putnu gaļas izstrādājumus, kas satur mazāk tauku nekā analogi cūkgaļas produkti un nerada smaguma sajūtu kā liellopu gaļa.

Spēcinošs – putnu gaļas olbaltumvielas ļauj ķermenim ātri atgūt spēku, tādēļ mēs rūpējamies, lai arī citas mūsu produktu izejvielas būtu no uzticamiem avotiem un sabalansētās proporcijās.

Izsmalcināts – mūsu speciālisti ir radījuši vairāk nekā simts dažādus produktus, kas ļauj gan veidot daudzveidīgu ēdienkarti ik dienas, gan iepriecināt visprasīgāko gardēdi svētkos.

Jaunumi

Jaunumi, konkursi un paziņojumi


Mūsu produkcija

Ēdienam jābūt vieglam, spēcinošam un izsmalcinātam

Augstvērtīga un svaiga produkcija no rūpīgi atlasītiem ražotājiem Eiropā.

Vistas, tītara, pīles, zoss, truša svaiga gaļa, gan dažāda veida izstrādājumi (desas, marinādes, kūpinājumi, žāvējumi, delikateses), kā arī svaigas vistu olasMūsu partneri

Kur atrast mūsu produkciju?

Mūsu produkciju iespējams iegādāties visās lielākajās lielveikalu ķēdēs Latvijā. Mēs augstu vērtējam produkta pieejamību un atpazīstamību.

Rimi Maxima Elvi Mego Supernetto Aibe LaTS Top
Top