Par "Novobaltic"

NOVOBALTIC šodien

SIA „NOVOBALTIC”  ir strauji augošs vairumtirdzniecības uzņēmums, kas specializējas pārtikas preču importā un eksportā Eiropas mērogā. Kopš 2010. gada NOVOBALTIC veicina Latvijas un Baltijas ražotāju preču eksportu, kā arī importē produktus no visas Eiropas, nodrošinot Baltijas veikalu ķēdes gan ar pirmās nepieciešamības precēm, gan ar sortimenta precēm un produktiem.

NOVOBALTIC specializējas putnu gaļas segmentā, kas iekļauj (vistas, tītara, pīles, zoss, truša) svaigu gaļu, gan dažāda veida izstrādājumus (desas, marinādes, kūpinājumus, žāvējumus, delikateses), kā arī svaigas vistu olas, izmantojot īpaši Latvijas tirgum radītu privāto preču zīmi “MARIENBĀDE”. Uzņēmums piedāvā augstvērtīgu un svaigu produkciju no rūpīgi atlasītiem ražotājiem Eiropā. NOVOBALTIC produkciju jau atzinīgi novērtējuši un iecienījuši pašmāju vadošie veikalu tīkli.

NOVOBALTIC rīt

Jau šobrīd NOVOBALTIC ir plaukstošs un ambiciozs uzņēmums ar tālejošiem mērķiem. Tuvākajā nākotnē uzņēmums iecerējis aptvert vēl plašāku darbības lauku, piesaistot labāko, kvalitatīvāko un tirgum piemērotāko produkciju. NOVOBALTIC vēlas kļūt par līderi augstvērtīgas putnu gaļas un putnu gaļas produktu piegādē veikalu tīkliem visā Latvijā. Izmantojot uzņēmuma darbinieku tirdzniecības pieredzi, NOVOBALTIC ir gatavi veicināt gan Latvijas, gan tuvo kaimiņvalstu ražotāju produkciju Baltijas valstu tirgos. Vēlamies.  lai mūsu uzņēmuma vārds kalpotu kā garants kvalitatīvai un augstvērtīgai produkcijai. 

Top